SÜNNET TAHTI

ANKARA SÜNNET TAHTI KİRALAMA

Sünnet organizasyonlarının olmazsa olmazı sünnet tahtı kiralama dır. Firmamız yıllardır Ankara’nın her bölgesinde sünnet tahtı kiralama hizmeti sunmaktadır. Tahtlarımızın her biri toplam sekiz aksesuardan oluşmaktadır. Ankara sünnet tahtı kiralama için üç farklı renk seçeneğimiz bulunmatadır. Beyaz – Kırmızı  ve Turkuaz olarak bulunan tahtlarımızdan 2018 yılında en fazla talebi turkuaz kına tahtımız görmüştür. Aşağıda ki görsel taşınabilir sünnet tahtı olan tahtlarımıza örnektir.

Görselden de anlaşılacağı üzere kiralık sünnet tahtı olarak size sunduğumuz her ürün taşınabilir özelliktedir. Ayrıca firmamızın yeniçeri ekibi kiralama hizmeti de vardır. Ekibimiz alanında uzman kişilerden oluşur. Size daha önce sunulan konsept dahilinde tahtı taşıyarak salona giriş yaparlar.

Taşınabilir sünnet tahtı kiralama yapmak istiyorsanız hemen bizi arayın. Önce sünnet düğününüzün olacağı günün müsait olup olmadığını birlikte kontrol edelim. ankara sünnet tahtı kiralama hizmeti için adınıza bir kayıt açalım. Hiç bir sorun yaşamadan sizin gününüzde gelip toplam sekiz aksesuardan oluşan görkemli kına tahtımızı mekana kuralım. Detaylar için bilgi almak istiyorsanız bizi arayın.

12.258 thoughts on “SÜNNET TAHTI